Sõbrapäeva süda

Sõbrapäeva kingitus

Suurepärane kingitus sõbrapäevaks.

Alati on raske leida seda õiget kinki. Lapidisaini nimelised südamed in väike ja kauakestev kingitus oma kõige kallimale või sõpradele sõbrapäevaks.  Sõbrapäeva kingitus ei pea olema suur ja uhke, aga siiski eriline ja meeldejääv. Südameid on hea kinkida ka koos kaardiga. See väike nimeline personaalne meene teeb kindlasti saaja tuju rõõmsaks. Hea tuju on garanteeritud ka teile, sest andmisrõõm on alati suurem

Parim viis oma armastust/ hoolivust kellegi vastu väljendada on talle kingitusi teha. Ja mis oleks parem sündmus kui sõbrapäeva süda.

Saate valida parimad sõbrapäeva kingitused oma tüdruksõbrale, naisele, mehele või poiss-sõbrale, logides sisse veebipoodi. Samuti saate saata kingitused otse kingituse saaja  aadressile! Selleks saab kassas sisestada tema aadressi.

Mõõdud: 8cm lai

Sõbrapäeva südamed

Ei asenda päris helkurit. Kasutada koos päris helkuriga! See tähendab seda, et helkiv süda helgib pimedas, lihtsalt puudub sertifikaat.

Käsitöövilt on pehme, sädelevad nahad on ilusad pilgupüüdjad. Karabiin kinnitus annab lisaväärtuse lihtsa kinnitusega.

Sõbrapäeva süda

Sõbrapäeva, tuntud ka kui Püha Valentini päev, tähistatakse  igal aastal 14. veebruaril, mil paarid näitavad üksteise vastu armastust õnnitluskaartide, romantiliste kingituste ja väljasõitudega. Kas usuksite, et kõige varasemad sõbrapäeva sõnumid saadeti 1500. aastatel? Paljud allikad teatavad 1700. aastateks trükitud kaartide kasutamisest nende armastuse sõnumite edastamiseks.

Lapidisaini tegemisi saab jälgida ka siin

Vaata ka teisi lapidisaini tooteid https://www.lapidisain.ee/pood-kodusisustus-kasitoo-tooted-kaunistatud-tikanditega/

Esita oma tellimus või küsi hinnapakkumist. Suurem kogus – soodsam ost!

Näitan ainukest tulemust

Shopping Cart