Karnevali/ näidendi maskide komplekt ( Punamütsike)

48.00

Sobivad karnevaliks, etenduseks  ja näidendiks

Komplekti kuulub, Punamütsike+ keeb, Vanaema, Hunt ja Jahimees.

Mõõdud pildil

Keebi mõõdud: ~90×100 cm

Karnevali maskid punamütsike

Karnevali/ näidendi maskide komplekt ( Punamütsike)

Kvaliteetsed maskid. Tikitud käsitöö vildile, puuvillasele kangale.  Kasutatud kvaliteetseid tikkimisniite. Maskikumm on elastne, saab reguleerida sõlmega.

Maskidega on muinasjutu rääkimine ja mängimine hoopis lõbusam.

Lapsed saavad rolli päriselt sisse elada.

Karnevali maskid punamütsike on hea valik teie lastele!

Punamütsike

On üks kellel oli ilus punane müts. Teda hakati kutsuma punamütsikeseks. Kui vanaema haigeks jäi, pidi punamütsike vanaemale viima koogikesi, vanaema elab paksu metsa sees. Kui punamütsike korviga teele asus, ütles ema talle järele, et ta võõrastega juttu ajama ei jääks.

Teepeal kohtab tüdruk hunti. Kuhu sa lähed pisike tüdruk? Vanaema juurde vastab punamütsike. Vanaemad on maitsvad, mõtleb hunt! “Ole hea laps ja mine korja vanaemale neid ilusaid lilli” ütleb hunt. Väike tüdruk arvab, et see on tõesti hea mõte ja lähebki lilli korjama.

Hunt jõuab vanaema majja ja paneb ta kappi luku taha. Hüppab ise vanaema voodisse ja jääb last ootama. Siis koputab keegi uksele! “Sisse” vastab hunt. Punamütsike läheb kohe vanaema voodi juurde ja hakkab pärima. :”Vanaema, miks sul nii suured silmad on”: Selleks, et sind paremini näha, vastab hunt. :”Vanaema, miks sul nii suured kõrvad on?”. Et sind paremini kuulda! Aga vanaema, Miks sul nii suured hambad on?. Selleks, et sind ära süüa!

Hunt hakkab punamütsikest taga ajama. Õnneks jahimees kuuleb punamütsikese appikarjeid ja läheb ajab kurja hundi minema. Nad lasevad vanaema kapist välja, ja söövad kõik koos koogikesi. Kurja hunti ei nähta aga enam kunagi.

 

Valikus on veel 3 põrsakest maskid ja Naeris

 

Vaata veel tooteid lastele https://www.lapidisain.ee/tootekategooria/lastele/

 

 

 

Shopping Cart