Sale!

TEKK 200×220 + 2X PADI 70×80 Antiallergiline.

39.50

Komplekti kuulub :

Tekk  200x220cm

2 patja 70×80 cm

Aastaringseks kasutamiseks

Täidis : 100% polüester – kõrgelt töödeldud polüesterkiud.

 Kate : mikrokiud (100% polüester).

Toodetud Poolas

Laost otsas

Kategooria:

TEKK 200×220 + 2X PADI 70×80 Antiallergiline

Antiallergiline ja antibakteriaalne – piirab kodutolmulestade kasvu. Kasutatavad materjalid ei põhjusta ärritust ega põhjusta allergiat.

Täidis : 100% polüester – kõrgelt töödeldud polüesterkiud. Polüestertäidisega tekk  on õhem ja hoiab sooja. Pealegi ei kogune sellesse tolmulestad . Seda saab pesta pesumasinas, mis on sulgede või villaga võrreldes suur eelis. See ei kaota oma omadusi pärast pesemist. See on elastne ja ei deformeeru. Kohev, pehme ja vastupidav silikoonkiud, millel on kõrge soojusisolatsiooni tase ja optimaalne õhuringlus.

 Kate : mikrokiud (100% polüester). Vastupidav, tiheda koega mikrokiud (polüester). Allergikud võivad selle suleteki julgelt valida. See on kaetud mikrokiuga, mis on puudutamisel meeldiv. Täidetud pehme silikoonkiuga.

Läbi tepitud : Hoiab ära täidise migratsiooni. Silikoonkiud on stabiilne ja ei liigu. Padja teppimine annab sellele erakordse kohevuse ja ujuvuse ning seda on lihtne kasutada.

Meditsiiniseade – Komplekti elemendid vastavad meditsiiniseadme nõuetele, on kasutatav abivahendina, allergiliste haiguste ennetamisel ja leevendamisel

Kasutamine – Tekk terveks aastaks. Sobib soojaks ja jahedaks aastaajaks. See töötab hästi nii suvel hästi ventileeritavas magamistoas kui ka talvel hästi köetavas ruumis

 Hügieeniline – Toodet võib pesta pesumasinas. Lihtne puhastada. Seda saab kodus pesta ja kuivatada, mis on sulgede või villaga võrreldes suur eelis.

Tekk 220x200 + 2 patja 70x80 cm
Tekk 220×200 + 2 patja 70×80 cm

Tunne end mugavalt ja uinu sügavasse unne ❤

  • Tervislik uni on hea elu algus
  • Mugav puhkus ilma kodust lahkumata
  • Aastaringselt kasutuses
  • Eriti allergikutele, kes vaevlevad tolmulesta allergia käes.

Komplekt on kerge, kohev, soliidne ja soe. Eriti hindavad seda allergikud, sest see ei soosi lestade paljunemist ja seda võib julgelt kodus pesta. Kergelt moodsa väljanägemisega on see suurepärane valik mugavuse austajatele!

Toodetud Poolas.

 

Shopping Cart